Beteja për ajrin

17/02/2020 10:05 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gara për ajrin ka qenë më e fortë në 2019-n. Pas shtimit të destinacioneve, Italia ka lëshuar terren, por vijon të dominojë gjysmën e tregut. Rritjen më të fortë të trafikut e shënoi Londra, e ndjekur nga Milano, por nuk mbeten pas as destinacionet gjermane. Hyrja e linjave low cost ka ulur ndjeshëm çmimet e biletave   Biletat më të lira dhe shtimi i destinacioneve direkte nga Rinasi kanë nxitur shqiptarët të udhëtojnë më shumë jashtë gjatë vitit të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of