Bie dollari, rritet jeni

08/11/2017 9:24 AM 0 komente

Dollari amerikan humbi pikë mëngjesin e ditës së sotme kundrejt jenit. Ai ra me 0.2 për qind dhe u këmbye me 113.80 dollarë amerikanë për jen.

Indeksi i dollarit që e krahason atë me gjashtë prej homologëve më të rëndësishëm të grupit ishte në nivelin 94.833 .DXY, rreth 0.08 për qind më i ulët krahasuar me një ditë më parë.

Monedha euro ishte në nivele të qëndrueshme. Ajo u këmbye me 1.1597 euro për dollarë amerikanë.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of