Bie pengesa e fundit

08/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Ministria e Shendetesise ka pergatitur kriteret e licencimit te spitaleve private. Ministria e Shendetesise ka gati kriteret per licencimin e spitaleve private. Rritja e interesit te investitoreve per shendetesine gjate viteve te fundit i ka dhene shtyse ministrise per te plotesuar nje boshllek te hershem ne legjislacion, qe u evidentua dukshem gjate zhvillimeve te fundit ne treg. Jane disa spitale private qe jane ne prag te nisjes se aktivitetit dhe presin vetem t’u hapet drita jeshile […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of