Bill Gates: Ne nuk do të kthehemi në normalitet për një deri në dy vjet

04/05/2020 8:22 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Intervistë / Filantropi miliarder beson se kjo është koha për “bashkëpunim”, jo për denoncimin të nxituar ndaj Kinës.   “Njerëzit do të shqetësohen shumë nga ideja e infektimit dhe do të ndryshojnë në mënyrë drastike sjelljen e tyre, (…) derisa të vërtetohet se terapitë ose një vaksinë bëjnë që të mbetet rreziku i vdekjes”, thotë Bill Gates (këtu në 2018, në Nju Jork). Fotografitë e PA / Fotografitë e PA / ABACA   Që prej fillimit të kësaj pandemie, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of