“Bisha amerikane”, 702 kuaj fuqi për modelin e ri Ram 1500

26/10/2020 11:52 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania amerikane është e bindur se ky version i ri do të rishkruajë historinë e pick-up-it amerikan duke vendosur një standard të ri. Teknologji e pasur dhe një motor i fuqishëm V8 Hellcat 6.200 kubikë   Ram që dikur ishte modeli më i famshëm i markës Dodge, por tashmë është njëmarkë më vete qëpërfaqëson një simbol në tregun amerikan, këtë herëka vendosur t’i shpallë luftë të hapur Ford-it F-150 Raptor.Në një version të veçantë të pagëzuar Raptor, Ford ofron […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of