Bitcoin në rënie të lirë

26/11/2018 11:19 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBitcoin nuk mohohet kurrë. Pas një periudhe të gjatë të stabilitetit thuajse, të panatyrshëm, kriptomonedha më popullore fillon të bjerë sërish me pothuajse 30% në një javë: çmimet kanë rënë nën pragun prej 5,000 dollarë dhe aktualisht rrinë pezull rreth 4500 dollarë, niveli më i ulët për më shumë se një vit. Shtatë ditë më parë arriti rreth 6,400 dollarë, nivel në të cilin ishte stabilizuar për gjashtë muaj, shkruan Il Sole24ore. Nervozizmi e çoi sektorin e kriptomonedhave në tërësi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of