Biznes 100% virtual

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Adoleshentët, gjeni të informatikës, janë një subjekt i njohur, por këta dy djem kanë diçka më tepër. Laidi Feruni dhe Albi Zhulali kanë ngritur një biznes të vetin që ofron shërbime marketingu nëpërmjet internetit. Ata kanë krijuar Generation Next, një agjenci e publicitetit virtual. Ofrojnë për bizneset gjininë pak të zhvilluar në Shqipëri të marketingut ‘online’ (ose e-mail marketing). Dhe kanë në projekt ta shndërrojnë adresën e tyre të internetit në një portal për shitje në distancë, diçka e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of