Biznes dhe bamiresi

05/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Interviste me Z.Albi Greva, drejtor ekzekutiv i fondacionit Vodafone. Vodafone Albania sapo ka prezantuar nismen me te re ne kuadrin e angazhimit per pergjegjesine e biznesit, fondacionin Vodafone. Fondacioni Vodafone do te sherbeje si nje fond qe Vodafone vendos ne dispozicion per projekte me ndikim social. Sipas drejtorit ekzekutiv, z.Albi Greva, Vodafone Group dhe Vodafone Albania do te kanalizojne ne kete fondacion nje segment te fondeve qe shpenzohen per pergjegjesine e biznesit: kontributin social ne ndihme te komuniteteve ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of