Biznes me Spanjen

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTe dhena mbreselenese mbi volumin tregtar. 88% rritje te eksporteve. Me BE-ne, Spanja eshte e treta Asnjëherë më parë nuk ka pasur një vëllim kaq të lartë tregtie me Mbretërinë e Spanjës. Shifrat e fundit habisin këdo që i vështron ato me kujdes. Në muajin tetor, INSTAT konfirmoi raportet pozitive tregtare dhe një rritje të eksporteve deri në 88 për qind, në krahasim me vitin 2009. çfarë po ndodh me Spanjën dhe pse vendi ynë po gjen treg në një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of