Biznese te pergjegjshme

10/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Per here te pare, nje projekt i Agjencise Rajonale per Zhvillim-Tirane, ne bashkepunim me Minstrine Federale Gjermane per Bashkepunim dhe Zhvillim Ekonomik jep çmimet per kompanite me te pergjegjshme ne biznes Nje kompani e mire organizuar dhe mireqeverisur, me produkte te çertifikuara, trajtim te mire te punonjesve, investime te medha ne respektim te ambientit eshte cilesimi qe jepet per Pespa-Alumil Albania, kompania e pare e prodhimit te profileve te aluminit ne Shqiperi, 100% me kapital shqiptar. Pespa-Alumil Albania fitoi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of