Bizneset e deshtuara

20/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Si eshte zhvilluar tregu i investimeve te reja gjate dy viteve te funditr Cilat jane investimet qe kane zhgenjyer sipermarresit shqiptarer Nga Laura Cela Arsyet e investimeve të dështuara -hyrje e pastudiuar në treg -prodhimi vendas del me çmim më të lartë se ai i importit -tregu është i mbingopur dhe nuk ka hapësirë për operatorë të rinj në treg Nëse deri në vitin 2008, pjesa më e madhe e investitorëve në vend arritën të merrnin vetëm rezultate pozitive […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of