“Bizneset e vogla do të falimentojnë dhe markat më të dobëta do të largohen nga tregu”

11/05/2020 12:20 PM 0 komente

Flet dr. Elfrida Manoku, pedagoge te Departamenti i Marketing – Turizmit, Fakulteti Ekonomisë, Universiteti i Tiranës   Hapja graduale e lëvizjeve në këtë periudhë, por edhe në jetën post-pandemie, do të ndryshojë rrënjësisht blerjet te konsumatorët. Ky është konkluzioni që jep dr. Elfrida Manoku, pedagoge te Departamenti i Marketing – Turizmit, FEUT. Zonja Manoku, në intervistën për “Monitor”, thotë se ata njerëz që kanë humbur punën dhe iu janë reduktuar të ardhurat, do të bëjnë shkurtimet më të larta te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of