Bizneset qe i gezohen vapes

01/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Vera e nxehte e 2007-es, e cila nisi qe ne muajin prill, rriti me rreth 50% tregun e ujit. Por kompanite vendase, ndryshe nga hyrja pa kontroll e importit, e kane ende mjaft te veshtire te eksportojne ne tregjet e huaja. Arsyeja: Kosto e larte dhe burokracite e BE-se  Temperaturat teper te larta te veres se 2007, qe nisen qe ne muajin prill, e kane bere ate nje vit “te paharrueshem” per industrialistet e ujit te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of