“Bizneset t’i bashkohen frymës së re globale, për riorganizim të zinxhirit të furnizimit”

13/07/2020 12:10 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Maksim Caslli, Partner në Deloitte, drejtues i praktikës në Shqipëri & Kosovë   “Të varfrit dhe familjet që jetojnë me pagën mujore do të preken më shumë, nëse kriza nga COVID-19 zgjat në kohë dhe thellohet” Kriza nga COVID-19 ka shtuar rrezikun për mbylljen e shumë bizneseve, ndërsa të tjerë do të ristrukturohen. Maksim Caslli, Drejtues i Deloitte për Shqipërinë dhe Kosovën, në një intervistë për “Monitor” rekomandon që pas pandemisë, për të mbijetuar, me ndihmën e qeverisë edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of