Biznesi: Duam konsulence

04/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Ndersa rritet interesi i sipermarresve per te degjuar “mendime te mençura”, shume kompani shqiptare shfrytezojne burimet brenda tyre per te ecur perpara. Kreditimi dhe legjislacioni fiskal jane problemet per te cilat kerkohet me shume ekspertize Sipermarrjet po ndiejne gjithnje e me shume nevojen e mendimit profesional per t’u rritur. Kredimarrja dhe legjislacioni fiskal (me te rejat e tij) jane çeshtjet per te cilat bizneset po u drejtohen me shume zyrave apo qendrave konsulente. Si mund te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of