Biznesi i filmit

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla Nje nga investimet me te medha per artin e varferuar ne Shqiperi, me ambiente qe kane kushtuar 2 milion euro. Duke bashkangjitur dhe ambicien per filmat artistike shqiptare, telenovelat shqiptare, sallat e medha te spektakleve dhe modes, e duke u rrekur te behet Hollivudi shqiptar i se ardhmes Fare prane Kinostudios se rrenuar, nje ngrehine qe i ngjan atyre degeve te reja qe lulezojne ne pranvere mbi trungjet e moçem, te cilet dukej se do te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of