Biznesi i milionave të bukurisë

12/08/2019 8:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint E bukura vlerësohet dhe përqafohet edhe në mesin e shqiptarëve, të cilët tashmë të zhveshur nga mentaliteti dhe komplekset, i gjen në dyert e klinikave private gjithnjë e më tepër. Klinikat raportojnë rritje dhe gati dyfishim të ardhurash çdo vit, gjë që dëshmon potencialin e biznesit të milionave. Cilat ndërhyrje preferohen më tepër? Si është trendi i viteve të ardhshme dhe si po ndikon konkurrenca në një treg të vogël si Shqipëria…?   Nga Deada Hyka   Një vajzë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of