Biznesi i vogel: nga shiu ne bresher!

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Agim Dobi Amendamenti dhe administrimi i tij/ A e zgjidh problemin e faturave perfshirja e tatimpaguesve te Takses mbi Biznesin e Vogel ne skemen e te ardhurave personale çdo ligj perben nje diçka unike te gjalle sepse, ne te vertete, lind dhe rritet ne boten reale te njerezve te zakonshem para se te shkoje ne duart e profesionisteve; pra nje ligj duhet te zbulohet para se te sistemohet. Nese e pranojme nje arsyetim te tille, atehere çdo amendament […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of