Biznesi që ushqehet nga shkolla

09/09/2019 8:44 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShitja e gamës së gjerë të mjeteve shkollore është pothuajse aq e qëndrueshme sa ushqimi, sepse njerëzit vazhdimisht do t’i blejnë këto sende. Në kushtet e rënies së numrit të nxënësve dhe të rritjes së bizneseve të kësaj fushe, vëzhgimet tregojnë se çmimet e mjeteve shkollore rriten vazhdimisht, pasi tregtuesit po marrin më pak produkte me çmime më të shtrenjta…   Nga Deada Hyka   Ndërsa na ndan një javë nga nisja e vitit të ri shkollor, të gjithë prindërit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of