“Bjellorusët dhe ukrainasit u rikthyen si pushues dy herë brenda sezonit”

23/11/2020 11:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBlerim Norja, Drejtor i Përgjithshëm i hoteleve “Royal G”   Këtë vit, Shqipëria nuk mundi të ketë turizmin e organizuar me nordikët, çekët apo polakët, që kishte filluar të lulëzonte prej disa vitesh. Shkak ishte pandemia. Pavarësisht këtyre mungesave, duket se dy grupe të tjera turistësh e kanë vizituar me dëshirë Shqipërinë dhe disave u ka pëlqyer aq shumë, sa u rikthyen dy herë brenda sezonit. Blerim Norja, drejtor i përgjithshëm i hoteleve “Royal G”, pohon se të tilla raste […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of