BlackBerry Pearl 8100

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nuk mund te mohohet kurrsesi se telefoni i ri i hedhur ne treg nga BlackBerry, Pearl 8120 eshte padyshim terheqes. Eshte nje telefon i holle, me nje peshe mbreselenese, me nje mbeshtjellje e cila nuk lejon ndryshkjen. Tastierat jane lehtesisht te manovrueshme. Telefoni i levizshem 8120 qendron komod ne dore dhe ne xhep. Modeli Pearl 8120 ka nje ekran 240 x 260 piksel TFT e cila ka nje gjeresi normale si dhe nje ndriçim te mjaftueshem ne perdorim. Sistemi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of