“Blerjet post-karantinë, dominojnë ato të fëmijëve, me 50% të totalit”

15/06/2020 9:25 AM 0 komente

Flet Elda Hysenbelli, Drejtore Ekzekutive e “Fashion Group Albania”   Kthimi në normalitet është shoqëruar edhe me kthimin fizik të vizitave në dyqane, në një tentativë për të plotësuar gardërobën pas një stine të kaluar në karantinë. Blerjet në këtë periudhë janë përqendruar te fëmijët, shitjet e të cilëve zunë 50% të totalit sipas “Fashion Group Albania”. Elda Hysenbelli, Drejtore Ekzekutive e këtij grupi, shprehet se për të rriturit në ndryshim nga karantina, ku blerjet u përqendruan në pizhame dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of