BMW shton gamën e makinave elektrike, prezantohet modeli 545e xDrive

07/09/2020 11:57 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania gjermane shton gamën e makinave elektrike dhe synon të shesë 7 milionë deri në vitin 2030. BMW 545e xDrive plug-in do të jetë gati për shitje në nëntor dhe me modele për të gjithë shijet Në një event të zhvilluar në Mynih në fillim të gushtit, BMW vendosi në dispozicion të gazetarëve të gjithë gamëne elektrizuar duke përfshirë modelet e fundit X1 dhe X3, si edhe një prototip të modelit të ri 545e xDrive i pajisur me tënjëjtënnjësi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of