Bredhi si kujtim

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shkruan : Ibrahim Rexhepi   Pritja e Vitit te Ri ne Kosove nuk do te behet me zhurmen e zakonshme Gati te gjitha hotelet dhe restorantet me 31 dhjetor do te jene te mbyllura. Ato organizojne mbremje argetimi me 1 dhe 2 janar. Per qytetaret çmimet jane shume te larta 70-100 euro per person, prandaj edhe nuk pritet numer i madh i mysafireve. Agjencite turistike ofrojne pritjen e Vitit te Ri ne vende ekzotike, por nuk ka te interesuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of