Bregdeti, cmimet rriten 20-40%

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Pas “ngerçit” te vitit 2006 apartamentet ne bregdet po shiten serish me ritme te larta. Agjentet imobilare konfirmojne rritjen e shitjeve dhe te çmimeve nga emigrantet dhe te huajt. Parashikimi per 2009-en: çmimet do te vijojne rritjen, per ndertesat elitare pritet te shkoje ne nivelet e Malit te Zi   Tendenca çmimet e apartamenteve kane pesuar rritje nga Durresi ne Sarande, ku rritja me e madhe i perket Durresit dhe Vlores. Bregdetit duket se i eshte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of