Bregdeti ne dileme

18/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Ndryshimet ne ligjin per legalizimet i kane perfshire ne proces edhe ndertimet pa leje ne bregdet. Por ende nuk eshte e qarte ne ç’mase dhe mbi ç’kritere do te kryhet legalizimi i tyre Problemi i ndertimeve pa leje ne bregdet gjendet ende pa nje zgjidhje te qarte. Sipas kryetarit te Agjencise per Legalizimin dhe Urbanizimin e Zonave Informale (Aluizni), z.Shaban Memia, me ndryshimet e bera ne amendimet e ligjit te legalizimeve, ndertimet ne bregdet nuk perjashtohen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of