Brenda vitit licenca e katert celulare

02/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Interviste me z.Ilir Shehu, drejtor ekzekutiv i Entit Rregullator te Telekomunikacioneve. Si metodologjia per rregullimin e tarifave do te miratohet ne fund te muajit maj dhe do t’i detyroje operatoret e telefonise se levizshme, qe jane cilesuar Operatore me Fuqi te Ndjeshme ne Treg, te ulin tarifat mesatarisht me 12.9% Muajin e ardhshem pritet nisja e procedurave te liçencimit per operatorin e katert te telefonise se levizshme, procedura qe priten te mbyllen brenda ketij viti. Ne nje interviste […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of