Brent tregtohet me 27.67 dollarë/ fuçi

18/03/2020 9:34 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan sërish rënie.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 1.06 dollarë amerikanë dhe u tregtuan me 27.67 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndëra, treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 1.76 dollarë amerikanë dhe u tregtuan me 25.19 dollarë amërikanë për fuçi.

Indeksi i çmimit të arit 1.2 për qind dhe u tregtua me 1,509 dollarë amerikanë për onz.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of