Brent tregtohet me 49.10 dollarë/fuçi

06/03/2020 9:03 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të premteje.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 1.8 për qind, dhe u tregtuan me 49.10 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 1.63 për qind, dhe u tregtuan me 45.15 dollarë amerikanë për fuçi.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of