Brent tregtohet me 56.49 dollarë amerikanë

25/02/2020 9:04 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e kësaj të marte.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 19 cent dhe u tregtuan me 56.49 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 11 cent dhe u tregtuan me 51.54 dollarë amerikanë për fuçi.

Indeksi i çmimit të arit u tregtua me 1,655.34 dollarë amerikanë për onz.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of