Brent tregtohet me 70.99 dollarë/ fuçi

13/05/2019 9:14 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e ditës së sotme.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 0.5 për qind ose me 37 cent dhe u tregtuan me 70.99 dollarë amerikanë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 9 cent dhe u tregtuan me 61.75 dollarë amerikanë për fuçi.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of