Britanikët e ndarë

03/07/2017 2:49 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPasojat e zjarrit në Kullën Grenfell dhe ashpërsia e vendimeve të së ardhmes. Zjarri që ra në Londër, në Kullën Grenfell, ku vdiqën më shumë se 79 persona, ngre pikëpyetje të mëdha në lidhje me qeverinë e Theresa May   Duket sikur Britania po preket rishtazi nga një armatë dhimbjesh të pashtershme. Me sulmet terroriste nga njëra anë dhe ndodhinë e ditëve të fundit, myslimanët nuk kanë as dyshimin më të vogël se shërbimet e sigurisë nuk mund ta mbrojnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of