Bujqesia, peng i nje sere problemesh

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet Ervin Bushati, nënkryetar i Komisionit të Politikave Ekonomike i Partisë Socialiste Problematikat bujqesore ne vendin tone lidhen me nje sere çeshtjesh, sipas Ervin Bushatit, nenkryetar i Komisionit te Politikave Ekonomike i Partise Socialiste. Ne debatin ne revisten “Monitor”, ai ka renditur disa prej problemeve kryesore qe kane penguar ne keto vite tranzicioni zhvillimin e bujqesise shqiptare ne nivelet e duhura. Sipas tij, braktisja e bujqesise dhe zones rurale nga vemendja e Qeverise, si sot ashtu dhe ne te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of