Bujqesia, peng i prones

15/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Agim Dobi Tashme kerkohet profesionalizem me qellim qe problemit te pronesise t’i jepet zgjidhje e unifikuar, qe t’i sherbeje si zhvillimit te ekonomise ne teresi dhe veçanerisht zhvillimit me prioritet te bujqesise dhe turizmit, ne menyre qe te behet e mundur qe te kemi nje sistem te regjistrimit te pronesise ndryshe nga ai qe per 17 vjet nuk ka qene ne gjendje te dokumentoje gjurmet e zinxhirit te titujve te pronesise. Eugen Huber, qe rregulloi doktrinat romake te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of