Bullgari / Diskutohen masat në mbështetje të biznesit pas gjendjes së jashtëzakonshme  

11/05/2020 12:35 PM 0 komente

Pyetja se si Bullgaria do të dalë nga kriza e shkaktuar nga epidemia e Covid-19, është bërë më aktuale kohët e fundit. Në këtë fazë, zgjidhja e saj lidhet kryesisht me masat për mbështetjen e segmenteve më të prekura të ekonomisë kombëtare – pra ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme. Kjo është vërtetuar nga Forumi Kombëtar i Biznesit 2020, i planifikuar për sot dhe i organizuar nga Klubet e Bashkuara të Biznesit në Bullgari, me mbështetjen e Agjencisë Bullgare të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of