Bullgari/ Ka ende nevojë për investime gjigante në drejtim të sektorit të ujit

03/02/2020 12:32 PM 0 komente

Investime të mëdha duhet të bëhen akoma në sistemet e ujësjellësit në Bullgari dhe është jashtëzakonisht e rëndësishme që këto fonde të përdoren në mënyrë sa më efikase. Para se të fillojmë t’i shpenzojmë ato pak nga pak, ne duhet të bazohemi në praktikat dhe përvojat më të mira të vendeve të tjera që kanë përparuar në këtë drejtim. Këto ishin ato që u tha gazetarëve presidenti Rumen Radev pas vizitës që bëri në kompaninë që administron sistemin e ujësjellësit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of