Bullgari / Priten muaj të vështirë

25/01/2021 8:35 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPasojat e krizës Covid-19 që e shënuan vitin 2020, do të kenë një efekt të gjatë në mirëqenien mendore, emocionale dhe veçanërisht financiare të bullgarëve dhe gjithë kombeve të tjera në botë. Nuk duhet të harrojmë se koronavirusi vazhdon të mbetet mes nesh dhe pavarësisht vaksinimit, ai është ende i paparashikueshëm dhe i rrezikshëm. Një tjetër ngjarje që do të ketë efekt këtë vit është ndarja zyrtare e Britanisë së Madhe nga BE. Në një intervistë me programin “BNR Horizont”, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of