Bullgari: Qendra postare me moderne ne rajon

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Operatori shtetëror i postave të Bullgarisë, Postat Bullgare, përuroi qendrën më të madhe dhe më moderne të përzgjedhjes së postës dhe të këmbimit në rajon. Struktura prej 15 milion euro u ndërtua në një zonë prej 4,000 metra katrorë në Sofje me kapacitet për të trajtuar deri në 30,000 letra dhe 7,000 paketa në ditë, si edhe gazeta e revista. FacebookLinkedinTwitteremailPrint

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of