Bullgari / United Group përfundon blerjen e BTC

17/08/2020 9:38 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint United Group, ndërmarrja e telekomunikacionit dhe medias me seli në Holandë, tha se ka përfunduar blerjen e kompanisë bullgare të telekomunikacionit (BTC), e cila funksionon nën markën Vivacom. “Vivacom arriti vendin e parë në Bullgari me një menaxhim të shkëlqyer, rezultate mbresëlënëse financiare, përparime teknologjike dhe bashkëpunim të jashtëzakonshëm në ekip. Me një vizion dhe strategji të qartë për të ardhmen, United Group ka fituar një udhëheqës tjetër të tregut në rajon”, tha Victoriya Boklag, drejtoresha e përgjithshme e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of