Bursa 8 Prill

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint çmimet e produkteve shtrenjtohen, pas rritjes së interesave në Europë Nafta, ari dhe argjendi kanë arritur në nivele të larta teksa investitorët janë pozicionuar ndaj fundit të politikës tepër të lirë monetare në Europë, që pritet të rrisë euron ndaj dollarit. Kërcimi në çmimet e produkteve ka ndodhur teksa investitorët i tremben një përsëritjeje të një ngjitjeje të tregjeve të lëndëve të para, që u pa në qershor dhe korrik 2008, kur Banka Qendrore Europiane i habiti tregjet me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of