Cdo shqiptar 40,000 leke detyrim te huajve

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintCfarë është thënë dhe cfarë është bërë në drejtim të borxhit publikr A do të realizohet “vetëdetyrimi”, i parashtruar nga Kryeministri, që të gjitha borxhet e huaja të shlyheshin deri më 31 dhjetor 2007r Në rast se do të pjesëtonim shifrën totale të borxhit të jashtëm që Shqipëria u ka partnerëve të ndryshëm ndërkombëtarë, shtete, institucione financiare apo banka, del se mbi secilin banor të këtij vendi, duke filluar nga i porsalinduri deri te më i moshuari, nga miliarderi deri […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of