Celulare: Sony Ericsson C702

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nje nga karakteristikat kryesore te ketij telefoni te levizshem eshte padyshim sistemi i butonave alfanumerik me nje perdorim te dyfishte sikunder edhe per funksionet e kameres. Nje gje e tille u jep mundesine perdoruesve te kryqezojne menyra te ndryshme perdorimi pa pasur nevoje te navigojne ne listimin e menuse. Ky model eshte pare edhe ne modelet, K770i dhe K850i, por tashme te modeli C702 ka nje “prekje” te lehte ne dizenjim. Telefoni me i ri i hedhur ne treg […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of