Celularet, pritet ulja e cmimeve

01/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga 1 shtatori kane marre fuqi metodologjite e kontrollit te tarifave te vendosura nga Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postave (AKEP). Kjo do te thote se tashme çmimet e komunikimit me telefonat e levizshem per shumicen e shqiptareve duhet te jene me te lira. AKEP ka vendosur qe shoqerite e telefonise se levizshme duhet t’i ulin tarifat me 20% çdo vit per dy vitet e ardhshme. Detyrimi do te jete i vlefshem per programet baze me parapagese te dy […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of