CEO, Albtelecom ndryshon administratorin

14/11/2016 6:06 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKompania e telekomunikacionit Albtelecom ka ndryshuar administrator. Zyrtarisht njoftohet se nga data 8 Nëntor 2016, z. Erkan Tabak është larguar nga pozicioni i Administratorit të kësaj kompanie dhe se tashmë ajo do të drejtohet nga z.Tahsin Yilmaz, deri në emërimin e Administratorit të ri. Ish-CEO i kompanisë së telekomunikacionit, Erkan Tabak ka qenë prej vitit 2013 drejtuesi i kompanisë së tretë më të madhe të telekomunikacioneve në vend, që përfshin sipërmarrjen e telefonisë fikse Albtelecom dhe atë celulare (Eagle), që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of