Çfarë do të ofrojë Keydata Albania?

17/02/2020 10:20 AM 0 komente

Flet Ylli Sula, drejtues i “Çelësi” Keydata Albania është indeksi i parë privat në Shqipëri, i cili vjen si një produkt i ofruar nga shoqëria “Çelësi sh.p.k”, me mbështetjen e programit BAS (Business Advisory Services) të ofruar nga Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH). Gazeta “Çelësi”, si tregu më i madh i njoftimeve dhe transaksioneve ekonomike, në nivel kombëtar, ka publikuar që nga startimi i saj në vitin 1998 e deri në fund të vitit 2018, rreth 8.1 milionë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of