Cfare do te shohe punedhenesi ne CV-ne tuaj

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint CV-ja juaj ka per qellim te beje nje dhe vetem nje gje: t’ju siguroje nje interviste. Megjithate, mesatarisht rekrutuesit do te shpenzojne midis 20 deri 30 sekonda duke i hedhur nje sy CV-se tuaj, çka do te thote se ju do te duhet te beni nje pershtypje me shpejtesi dhe te shisni vetveten. Por, kur punedhenesit marrin me qindra CV me aplikime te paimagjinueshme per çdo njoftim vendi te lire pune, si do ta dini se çfare kerkojne ata […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of