Cfare duhet te beni

13/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Skenari: Po punoni si një analist biznesi në një projekt për punëdhënësin tuaj, përcaktoni një program, përcaktoni kërkesat dhe identifikoni problemet. Gjëja tjetër që dini është se po punoni si një menaxher projekti dhe jeni totalisht të papërgatitur. çfarë bënir Të bëheni menaxher “Aksidentalisht” ndodh shumë më shpesh se ç’mendoni dhe për më tepër është e lehtë të mos jeni të suksesshëm në rolin tuaj të ri, nëse nuk e dini se çfarë po bëni. “Gabimi më i madh […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of