Cfare mund te humbasim

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Kot nuk thonë: çdo e keqe e ka edhe një të mirë. Kriza e regjimeve në disa vende të Lindjes së Mesme, si në Tunizi apo Egjipt për ekonominë botërore do të jetë një goditje e cila përcillet kryesisht përmes rritjes së çmimit të naftës. Rritja në nivele rekord dhe për një kohë të gjatë e këtij produkti po implikon gati të gjithë sektorët dhe bizneset brenda tyre duke ndryshuar avantazhet dhe disavantazhet e tyre përsa i përket kostos […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of