Cfare ndodh nese zbukuroj historine e pages simer!

30/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të flasësh rreth faktit se sa shumë fiton është njësoj si të pyesësh sa shumë peshoni. Të dyja janë tema “jokomode”, kështu që shpesh mund të mos jeni tërësisht të ndershëm për atë që thoni. Kush nuk e ka hequr një kilogram kur thotë peshën e tij dhe kush nuk e ka rritur pak pagën. Në të shumtën e rasteve, këto gënjeshtra të vogla nuk janë problem. Gjithsesi, nëse thoni spontanisht një gënjeshtër gjatë bisedave të përditshme mund të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of