“Çfarë zgjedhin shqiptarët në karantinë, nga sushi te mishrat”

20/04/2020 12:22 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintElvina Serani, përfaqësuese e Nona sh.p.k   Mbyllja fizike e restoranteve bëri që një pjesë e mirë të kërkonte alternativa të reja për të shkuar te konsumatori. Nona sh.p.k., që ka aktualisht në pronësi dy restorante të ndryshëm nga njëri-tjetri “Ulliri” dhe “Yamato”, vendosi të kalonte pikërisht tek shërbimi delivery. Elvina Serani, përfaqësuese e kompanisë, thotë se për restorantin që ofron sushi dhe ushqim japonez, fokusimi te shpërndarja në shtëpi ishte më i thjeshtë, pasi ofrohej edhe më herët dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of